Kwai Kaç Para Veriyor

Kwai Kaç İzlenmeye Para Veriyor?

Son yılların en çok tercih edilen uygulamalarından olan Kwai, şimdilerde para kazanma konusuyla da gündeme gelmeye devam etmektedir. Özellikle Kwai takipçi satın al araştırması yaparak kitlesini arttırmak isteyen kişiler, Kwai’de de kaliteli içerikler oluşturarak para kazanmaya çalışmaktadır. Bu noktada global anlamda popülerlik kazanan Kwai uygulaması, ülkemizde de gereken değeri görmeye başlamıştır.

Bu noktada Kwai’nin para kazandırma işlemlerinin nasıl olduğunun yanı sıra uygulamanın kaç izlenmeye ne kadar para verdiği de oldukça merak edilmektedir. Bu noktada biz de sizler için Kwai uygulamasında kafa karışıklığına neden olacak problemleri çözecek bir yazı hazırladık.

Kwai Video Oynatma Sayısına Göre Para Veriyor!

Kwai uygulaması üzerinden para kazanmanın en önemli yollarından biri, video oynatma sürelerinin hesaplanmasıdır. Yayınlanan videolar, Kwai tarafından belirli şartlara göre ücretlendirmekte ve kullanıcıların para kazanabilmeleri sağlanmaktadır. Bu noktada Kwai’nin sizlere sağladığı tek şart, mutlaka minimum izlenme sayısının geçilmesi gerektiğidir.

Ayrıca Kwai üzerinden video oynatma başına para kazanabilmek için kullanıcıların diğer platformlarda yaptıkları video üretimleri ve takipçi sayıları da çok önemlidir. Bu noktada Kwai, kullanıcılara aylık teşvik uygulamasını da gerçekleştirmektedir. Bu noktada Kwai üzerinden para kazanmaya başlayabilmek ve aylık teşvik ücretlerinden yararlanmak için aylık gönderi sayısının minimum 20 ve izlenme sayısının ise minimum 100 olması gerekmektedir.

Bu noktada Kwai’nin ayık teşvik ücretlerini basitçe anlatmak gerekirse içerik üreticisinin Youtube üzerinde 5K, TikTok üzerinde ise 10K takipçisi olduğu durumlarda farklı ücretler öderken daha az veya daha fazla takipçiye sahip olan kişiler için daha farklı miktarlar ödenmektedir. Bu nedenle TikTok takipçi satın al araştırmasıyla kitlenin arttırılması bir hayli önemlidir.

Kwai İçeriklere Göre Ödeme Tutarı Nasıl Belirlenmektedir?

Kwai, içerik başına ödeme yaparken farklı algoritmaları göz önünde bulundurmakta ve genellikle herkesin para kazanabilmesini sağlamaktadır. Bu noktada kullanıcıların profil seviyeleri, takipçi ve izlenme sayıları, ücretin değişmesini sağlamaktadır. Bu nedenle Kwai takipçi satın al işlemleri de önemini her geçen gün arttırmaktadır. Bu noktada Kwai uygulamasından para kazanırken seviyeye göre ücret değişimi şu şekilde belirlenmektedir;

  • S Seviye Hesaplar 480 dolar (100 İzlenmede Olan Kurallara Uygun 20 İçerik)
  • A Seviye Hesaplar 336 dolar (100 İzlenmede Olan Kurallara Uygun 20 İçerik)
  • B Seviye Hesaplar 192 dolar (100 İzlenmede Olan Kurallara Uygun 20 İçerik)
  • C Seviye Hesaplar 120 dolar (100 İzlenmede Olan Kurallara Uygun 20 İçerik)
  • D Seviye Hesaplar 96 dolar (100 İzlenmede Olan Kurallara Uygun 20 İçerik)

Kwai platformunda izlenme sayısına göre ödeme şekilleri ise şu şekilde belirlenmektedir;

  • 100 – 500 arası izlenme sayısı 0.80 Dolar
  • 501 – 1.000 arası izlenme sayısı 1.4 Dolar
  • 1001 – 10.000 arası izlenme sayısı 3.2 Dolar
  • 10.001 – 30.000 izlenme sayısı 6.4 Dolar
  • 30.001 ve üzeri izlenme sayısı 24 Dolar
Hızlı Menü

Hızlı Menü