instagram hesap kurtarma

En Etkili Instagram Hesap Kurtarma Yolları

En Etkili Instagram Hesap Kurtarma Yolları

Bazı nedenlerden dolayı Instagram hesaplarını kaybedebiliyoruz. Kaybedilen Instagram hesabımızı kurtarmanın da çeşitli yolları var.

En Etkili Instagram Hesap Kurtarma Yolları

 

 

Bu yazımızda sizlere kaybetmiş olduğunuz instagram Hesap Kurtarma işlemlerini anlatacağız. Kaybetmiş olduğunuz hesapları geri nasıl alabilirsiniz, bunula ilgili detaylı bilgileri instagram hesap kurtarma yazımızda ulaşabilirsiniz.

Instagram, dünya çapında oldukça yaygın olarak kullanılan bir sosyal medya platformudur. Facebook tarafından satın alınan Instagram platformu, gün geçtikçe daha başka özellikler sunmakta. Ve ayrıca bu özellikler sadece kullanıcılar tarafından beğenilmesinin yanı sıra iş sahipleri için de oldukça önemli bir alan olma yolunda ilerliyor. İnstagram reklamcılığı gibi birçok alan ortaya çıkıyor. Bu nedenle instagram sadece bir sosyal paylaşım ağı olmanın yanı sıra işlerini büyütmek isteyenlere de yol açıyor.

 

Instagram Hesaplarımızı Neden Kaybederiz?

İnstagram hesap kurtarma işlemlerine geçmeden önce, instagram hesaplarını neden kaybettiğimize değinelim. İnstagram hesapları oldukça farklı nedenlerden dolayı kaybedilebiliyor. Bu nedenle kurtarma işlemleri de oldukça farklı olabiliyor.

İnstagram hesap kurtarma işlemlerine geçmeden önce hesabınızı ne gibi durumlardan dolayı kaybedebilirsiniz, onları sıralayalım.

İnstagram hesabınız; şifreyi unutma, kullanıcı ya da mail adresini unutma, üst üste açılan hesaplardan dolayı robot olarak algılanma, instagram hesabının çalınması gibi birçok neden dolayı hesaplarını kaybedebilirsiniz. Bu nedenlerden en kolayı olarak şifre unutma nedenli kaybedilen hesabın geri alınması daha kolaydır. Ama diğerlerinde biraz daha uğraşmanız gerekebilir. Farklı nedenlerden dolayı kaybedilen hesapların, İnstagram hesap kurtarma yöntemleri de farklılık göstermektedir. Şimdi hepsine tek tek değinelim ve instagram hesaplarımızı nasıl kurtarabileceğimizin yollarını öğrenelim.

 

İnstagram Hesap Kurtarma Yöntemleri

Kaybedilen instagram hesaplarını kurtarmak için birçok yol bulunmaktadır. İnstagram hesap kurtarma yöntemleri sayesinde kolaylıkla hesaplarınızı geri alma şansını bulabilirsiniz. Şimdi sizlere sırası ile hangi yöntemlerle, instagram hesap kurtarma işlemi yapabilirsiniz, sıralayalım.

Şifre Yöntemi İle Hesap Kurtarma

İnstagram hesabınıza, şifreyi unuttuğunuz için giriş yapamıyorsanız, yapmanız gereken oldukça basittir. İnstagram hesap kurtarma işlemleri arasında en kolay yöntem budur. Şifreyi unuttuğunuz için giriş yapamıyorsanız, şifremi unuttum seçeneğine basarak, instagram yönetimi sizin yeni şifre oluşturabilmeniz için yönlendirme yapacaktır. Fakat burada önemli olan şey hesabınızın kayıtlı olduğu mail adresinizi hatırlıyor olmanızdır. Hatırlamıyorsanız, telefon numaranızla da kolaylıkla alma şansını bulabilirsiniz.

Destek Formu İle Hesap Kurtarma

İnstagram hesap kurtarma işlemleri arasında bulunan destek formu, eğer kurtarma işleminizi şifre yenileme yöntemi ile kurtaramadığınız da kullanabilirsiniz. Bunu için yapmanız gereken daha fazla destek al seçeneğini tıklamaktır. Bu seçeneği seçtiğinizde karşınıza, bir form sayfası açılır. Bu sayfada gerekli olan bilgileri doğru bir şekilde girmeniz gerekir. Sonrasında formu gönderirsiniz. Göndermiş olduğunuz formun cevabı, 10 dakika gibi kısa bir süre sonra mail adresine gelir. Bu yöntem genellikle çalınan hesapları kurtarmak için kullanılmaktadır.

Fotoğraf ile Kanıtlayarak Hesap Kurtarma

Yukarıda belirtmiş olduğumuz yollarda instagram hesap kurtarma işlemi yapılamazsa, bu yöntem de denenebilir. İnstagram hesap kurtarma işlemleri arasında yapılan bu yöntem sayesinde, instagram hesaplarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu yöntem, instagram yönetimi tarafından mail adresinize gönderilir. Bu yöntemin amacı ya da bu yöntemin istenme amacı olarak, sizin robot olarak algılanmanızdan dolayı olmaktadır. Yapılan bazı hatalar ya da sürekli yapılan tekrarlardan dolayı, instagram yönetimi sizi robot olarak algılayabilir ve bu nedenle sizden kanıt isteyebilir. Yapmanı gereken, hesap bilgilerinizi bir beyaz kâğıda yazmak ve elleriniz, yüzünüz ve bilgiler net görülecek şekilde fotoğraf çekip, instagram yönetimine göndermektir. Fakat hesabınız bir işletme hesabı ise vergi levhasının da, fotoğrafta yer alması gerekir.

KATEGORİLERİMİZ

İhtiyacınız olan kategoriyi seçin ve servisleri görüntüleyin.Daha fazla servisleri görmek için sağa kaydırın.

instagram%100 Türk Takipçi Çekilişle Paketleri
İncele
instagramTürk/Yabancı Takipci Paketleri
İncele
instagramTürk Beğeni Satın Alma Paketleri
İncele
instagramUcuz Beğeni Satın Alma Paketleri
İncele
instagramOtomatik Beğeni Paketleri
İncele
instagramVideo Görüntüleme Satın Alma Paketleri
İncele
instagramOtomatik Video Görüntüleme Paketleri
İncele
instagram Canlı Yayın Paketleri
İncele
instagram Keşfete Çıkma Paketleri
İncele
instagramTV Görüntüleme Paketleri
İncele
instagramTV Beğeni Satın Al Paketleri
İncele
instagram Reels İzlenme Satın Al Paketleri
İncele
instagram Reels Beğeni Satın Al Paketleri
İncele
instagram Hikaye İzlenme Satın Al Paketleri
İncele
instagram Butik/İşletme Hesapları Paketleri
İncele
instagramTürk Takipci Paketleri
İncele
instagramOtomatik Video Görüntüleme Paketleri
İncele
instagramTürk Beğeni Paketleri
İncele
instagram Otomatik Video Görüntüleme Paketleri
İncele
instagramsifresiz takipci Paketleri
İncele
instagramHaftalık Oto Beğeni Satın Al Paketleri
İncele
instagram Yabancı Otomatik Beğeni Paketleri
İncele
instagramTürk Kadın Beğeni Satın al Paketleri
İncele
instagramYorum Satın Al Paketleri
İncele
instagram Türk Takipçi Satın al Paketleri
İncele
instagram Gönderi Kaydetme satın al Paketleri
İncele
TikTokBeğeni Paketleri
İncele
TikTok Video İzlenme Paketleri
İncele
TikTok Takipçi Paketleri
İncele
TikTokVideo İzlenme Paketleri
İncele
TikTokCanlı yayın izlenme satin al Paketleri
İncele
TikTokOtomatik Beğeni Paketleri
İncele
TikTokOtomatik İzlenme Paketleri
İncele
TikTokÖzel Kolay Paketleri
İncele
TikTokTürk Gerçek Takipçi Paketleri
İncele
FacebookSayfa Beğenisi Paketleri
İncele
FacebookDurum Beğenisi Paketleri
İncele
FacebookTakipçi Satın Al Paketleri
İncele
FacebookCanlı Yayın İzlenme Satın al Paketleri
İncele
YoutubeAbone Paketleri
İncele
Youtubeİzlenme Paketleri
İncele
YoutubeLike Paketleri
İncele
TwitterTakipçi Paketleri
İncele
TwitterRetweet Paketleri
İncele
TwitterBeğeni Paketleri
İncele
Twitter İzlenme Paketleri
İncele
3 Dakika Önce