♦️ Keşfet paketleri ne işe yarar?
ℹPaket tek gönderi için geçerlidir.
ℹGönderi istatistiklerinde bulunan Erişim + Profil Ziyareti + Etkileşim + Gösterimler(Keşfet'ten,Profilden,Konu Etiketlerinden,Diğer'den) tüm kısımlarda artış görülmektedir.
ℹİstatistik artışıyla sayfanızda eğer reklam satışı yapacaksanız ve erişimler kötüyse suni artışı sağlayabilirsiniz.
ℹSayfanızda gerçek, organik kitleniz var ise istatistik artışı paketleri sayfanızda doping etkisi yapacak suni artışı doğal artış olarak kullanabileceksiniz.
♦️ Kesin keşfete düşer miyim?
ℹBu paketler %100 Keşfete çıkma garantisi vermez, Profilde ki organik kitle(beğeni,yorum,izlenme,takipçi) ne kadar iyiyse o kadar fazla destekler ve daha fazla etki görülür.
♦️ ️Tavsiye edilen kullanım reçetesi
ℹSayfanızda gerçek kitleniz var ise alım yapın, o zaman etkisi olacaktır. Keşfet Paketiyle birlikte gönderiye beğeni, izlenme, yorum, kaydetme hizmeti almak paketten alacağınız etkiyi 5 katına kadar çıkaracaktır.
ℹTek satın alımda büyük bir değişim beklemeyin, sayfanızda bu işlemler süreklilik gösterirse farklı organik kitleleri yakalamanız kolay olacaktır.
ℹEn önemlisi olarak #etiket belirtmediğiniz gönderilerde keşfetten çok uzak kalırsınız.
♦️ ️Sayılar neyi ifade ediyor?
ℹGönderi istatistiklerinde bulunan başlıklardaki değerleri sayı kadar arttırır.

 

İnstagram Keşfet

İlk çıktığı zaman sadece fotoğraf paylaşma özelliği sunan İnstagram bugün çok fazla özellik barındırmaktadır. Yeni çıkan özellikleri sayesinde daha fazla kullanıcıya sahip olmaktadır. Bunun sebebi, özelliklerinin çok fazla kişiye hitap etmesinden kaynaklanmaktadır. Instagram keşfet özelliği de bunlardan bir tanesidir. Bu bölüm İnstagram'ın vazgeçilmez bölümlerindendir. Çünkü burası çok fazla kişiye ulaşmaya imkan tanımaktadır. Bizim aracılığımızla aldığınız takipçilerinize, keşfette çıkan video ya da resimlerinizi sunabilirsiniz. Bu şekilde fenomen olma yolunda bile ilerleyebilirsiniz. Keşfet sayesinde hangi ortamda olursanız, dünyanın bir ucundan başka bir ucuna ulaşabilirsiniz.

Keşfet Bölümüne Çıkmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu keşfette yer alarak çok geniş bir kitleye hitap etmek istemektedir. Bunu yapılabilmesi için ilk olarak belirli bir takipçiye ve beğeni oranına sahip olunması gerekmektedir. Bunun yanı sıra diğer etmenlerde kullanılmalıdır.

Keşfete çıkmanıza yardımcı olacak yöntemler şu şekildedir;

  • Uygun içerikleri sunacağınız efektlerle beğeni ve takipçi kazanabilirsiniz. Keşfete çıkmakta paylaşılan içerik ve kullanılan efekt çok önemlidir.
  • Konum bildirmeniz gerekmektedir.
  • Etiketleri kullanmanız gerekmektedir.
  • Doğru saatlerde paylaşım yapılmalıdır.
  • Paylaşımların ilgi uyandırıcı olması gerekmektedir.

Bunları uygulayarak keşfete çıkabilirsiniz. Fakat bu bölüme çıkmak için kesinlikle hileye başvurmamalısınız. Çünkü böyle yaparsanız hesabınızın kalitesinin düşmesine neden olabilirsiniz. Bunun yerine doğru yöntemleri uygulayarak paylaşım yapmaya çalışın. Bu şekilde daha başarılı olabilirsiniz.

Keşfet Bölümüne Nasıl Bakılabilir?

Keşfet bölümüne düşüp düşmediğinizi kontrol edebilmek için nereden bakacağınızı da bilmeniz gerekmektedir. Keşfet bölümüne bakmak isteyenler ilk olarak İnstagram'a giriş yapmalıdır. Buradan alt tarafta yer alan büyüteç kısmına tıklanmalıdır. Paylaşımlarınızın başkaları tarafından keşfette görünmesi için, ilk olarak herkese açık olması gerekmektedir. Herkese açık olmadığı takdirde, keşfete düşmeniz de mümkün değildir. Bunun için gerekli ayarların yapılması gerekmektedir. Sadece takipçilerinizin göreceği paylaşımlarla belirli bir hedef kitleye ulaşabilmeniz mümkün değildir. Sitemizden almış olduğunuz ve kendi takipçilerinizin paylaşımlarınızı görebilmesi için ayarların yapılması önemlidir. Yoksa sadece kendi kendinize paylaşım yapmış olursunuz.

Keşfette Yer Almanın Önemi Nedir?

Keşfette yer almak popülarite açısından son derece önemlidir. Bu da genellikle sosyal olan insanların isteklerindendir. Keşfet üzerinde yer alırsanız paylaşımlarınız daha fazla kişiye ulaşmaktadır. Bunun sonucunda da daha fazla takipçiniz olmaktadır. Sizde takipçi satın alma yöntemimizden faydalanmak yerine takipçi istiyorsanız, keşfetten faydalanabilirsiniz. Paylaşımlarınız doğru filtre ve içeriklerle keşfette olmanızı destekleyebilirsiniz. Sizi merak eden insanlar takip etmeye yönelmektedir. Bu da sizin için daha fazla sosyal alan oluşturmaktadır.

Popüler Olmak İçin Nasıl Bir Yol İzlemelisiniz?

Popüler olmak kimilerine göre çok daha önemli bir konudur. Bunu yapabilmek için de çok farklı yöntemler bulunmaktadır. İnsanları bunu son zamanlarda genellikle sosyal medya uygulamaları üzerinden yapmaktadır. Sizde bizden almış olduğunuz takipçilerle yetinmek istemiyorsanız farklı içeriklere yer verebilirsiniz.

Düşünülerek yapılan paylaşımları etkileşimleri daha fazla olmaktadır. İlgi çekici, merak ettiren durumlarla bunu sağlayabilirsiniz. Bunu yapabilmek için belli bir süre İnstagram üzerinde vakit geçirmeniz yeterli olmaktadır. Bu sayede nelerin dikkat çektiği kolayca anlayabilirsiniz. Paylaşımlarınızı da bu yönde yapabilirsiniz. Sık sık aynı paylaşımlar yapmak yerine farklı içerikler üretebilirsiniz. Çünkü herkes aynı içerikleri paylaştığı zaman genellikle kullanıcılar bundan sıkılmaktadır.

Siz paylaşacağınız içeriklerin farklılığıyla daha fazla takipçiye ulaşabilirsiniz. Bu sizin daha fazla odak noktası olmanıza neden olmaktadır. Doğru gözlemleri gerçekleştirerek sizde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bunun için gerekli taktikleri araştırmanız da gerekebilmektedir. Yapacağınız seçimler takipçileriniz için ilgili olması gerekmektedir.