Instagram’da takibi bırakanlar nasıl bulunur?

iPhone’da Instagram takip etmeyenleri bulma! 

iPhone kullanıcılarının yani iOS cihaz sahiplerinin kullanabileceği iki uygulama bulunuyor: Twitly for Instagram & Twitter veya Instagram için Followers+. Bu uygulamaları seçerken yayınlanma tarihini ve kullanıcıların geri bildirimlerini dikkate aldığımızı belirtmek isteriz. Her ikisinin çalışma mantığı oldukça basit.

Instagram takip etmeyenleri bulma!  

Android – Instagram takibi bırakanları bulma

Tahmin edebileceğiniz gibi Android tarafında yani Google Play Store’da çok fazla seçenek var. Bu nedenle aralarında hangisinin güvenli olduğunu bulmak çok zor. Daha önce de belirttiğimiz gibi uygulamaların hiç biri konusunda sorumluluk kabul etmiyoruz, ancak Android telefon sahiplerinin sıkça kullandığını gördüğümüz Ana.ly – Takipçi Analizi for Instagram uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Instagram takip etmeyenleri bulma uygulamaları güvenli mi?

Yukarıda belirttiğimiz gibi takip etmeyenleri bulma uygulamaları, Instagram tarafından sunulmuyor ve takibi bırakanları görmek için kullanıcı adı ve şifrenizi bu uygulamalara girmeniz gerekiyor. Her ikisi de uzun süredir kullanılan ve şu ana kadar herhangi bir sorun yaşanmayan uygulamalar olsa da, takipcisepetim.com olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz. Tavsiyemiz bu uygulamaları kullandıktan hemen sonra hesabınızın şifresini değiştirmeniz.

Hesabınızı riske atmadan takip etmeyenleri bulmak istiyorsanız, ikinci yöntem yani profillere tek tek bakıp kontrol etmek dışında başka bir yöntem şu anda yok

 

Instagram UNF ne demek? Instagram Unfollow

Kullanıcıların biyografi kısmına yazdığı Instagram Unfollow / Unf kelimesi, takibi bırakırsan takibi bırakırım anlamına gelmekte. Bu ifadeyi kullanan hesaplar takipçi odaklı kişiler olduğu için kullanıcılar tarafından son yıllarda pek hoş karşılanmamaya başladı. Tabi normal şartlarda takibi bırakmak kötü bir şey değil.

Eğer bir kişinin veya sayfanın paylaşımlarını artık beğenmiyorsanız, takipten çıkarak yani unfollow yaparak ana sayfanızda bir daha görmezsiniz. Eğer gizli bir hesabı takipten çıkarsanız, bundan sonraki süreçte tekrar takip isteği göndermeden gönderlerini ve hikayelerini göremeyeceğinizi belirtmek isteriz.