Instagram TV (IG TV) Nedir?
Instagram’da şimdiye kadar storylerde 15 saniye ve postlarda 1 dakika olan video paylaşım süresi mevcuttu. Instagram IG TV ile bu sınırlama 1 saate kadar uzatıldı. 1 milyar aktif kullanıcı sayısına ulaşan Instagram için bu Youtube’a rakip olması anlamında büyük bir hamleydi. Çünkü kullanıcıların 1 saate kadar video yükleyebilmesi elbette ki Instagram’ın popülerliğini daha da artıracaktı.

Instagram TV (IGTV) bu sayede insanların tanınabilirliğinin hızlanması, sanatçıların kendilerini daha büyük kitleye ulaştırabilmesi ve elbette ki Instagram’da yapılan satışların artması anlamında büyük fırsatlar sunuyor.

Bununla beraber Takipcisepetim, bütün bu fırsatların yanında Instagram kullanıcılarının sıklıkla kullanacağı IGTV için,  Instagram TV görüntüleme satın almak isteyen müşterilerine hizmetini sunmaya başladı bile. Hatta bunun yanında Instagram TV beğeni satın almanız da bir o kadar kolay. IGTV ile organik büyümenizi Takipcisepetim ile hızlandırın.

Instagram TV (IG TV) ve Takipcisepetim Etkisi
On binlerce müşteriye hizmet vermekle ve Türkiye’nin güvendiği bir sosyal medya ajansı olmakla gurur duyuyoruz. Ve bu mennuniyetimizi Instagram TV (IGTV) görüntüleme ve beğeni hizmetimizle, bizden vazgeçmeyen, bizimle ilk kez tanışan müşterilerimize  mümkün olan en uygun fiyattan satışını yaparak gösteriyoruz.

Instagram TV görüntüleme satın almak sizi Instagram’da nereye taşıyabilir? Gelin bu soruyu biraz daha detaylı soralım. 1 milyarı aşkın aktif kullanıcısı olan ve Türkiye’de en çok kullanılan sosyal ağı Instagram’da TV görüntülemesi satın almak ne işe yarar? Elbette ki, organik büyümeyi hızlandırmak, sizi Türkiye’nin takip ettiği profillerden birisi haline getirmek için büyük fayda sağlayacağı muhtemel.

Peki ya Instagram TV görüntülemeyi Takipcisepetim’tan satın almak? İşte bu kaliteyi satın almanız anlamına geliyor.

IGTV görüntüleme ve beğeni için neden Takipcisepetim'ı tercih etmeliyim?
İşin aslı, fotoğraf paylaşmak için neden Instagram’ı tercih ediyorsanız ya da videoları neden Youtube’da izliyorsanız tam da o yüzden IGTV görüntüleme satın almak için Takipcisepetim’ı tercih etmelisiniz. Takipcisepetim ekibi olarak yıllarımızı sosyal medyada uzmanlaşmaya ve yine sosyal medyeda profesyonelleşmeye harcadık. Bunun sonucu olarak müşterilerimiz de standartların üzerinde hizmet kalitesini satın alma imkanına sahip oldular. Sosyal medya hizmetleri oldukça hassas bir konudur, yalnızca Takipcisepetim değil yine bu hizmeti kaliteli olarak sunan yerlerden satın almanızı tavsiye ederiz. Dikkat etmeniz gereken unsurlar şunlar olmalı;
Şirketin markası hakkında internette araştırma yaptığınızda kendi web siteleri haricinde onlarla ilgili bilgi bulabilmelisiniz.
Sosyal medya hizmetini profesyonel olarak sağlayan şirketler, aynı özeni kendi sosyal medya profilleri için de göstermelidir. Şirketlerin sosyal medya hesaplarını inceleyin.
Müşteri hizmetlerine kolaylıkla ulaşabilmelisiniz.
İnternette varsa şirket hakkında şikayetler çözümlenmiş olmalıdır.

Instagram TV görüntülemeler ne zaman teslim edilecek?

IGTV görüntüleme veya beğeni satın aldıktan sonra otomatik sistemimiz sizin için çalışmaya başlar. Günün hangi saati olursa olsun satın almanızı takip eden çok kısa bir süre içerisinde İnstagram TV görüntülemeler ilgili videoya iletilmektedir. Bu süre genellikle 1-3 saat arası olmakla birlikte bazı durumlarda 12 saate kadar da uzayabilmektedir. Dilerseniz siparişinizi verdikten sonrasında müşteri hizmetlerimize ulaşarak teyit alabilirsiniz.

 Kaç adet Instagram TV görüntüleme satın almalıyım?
IGTV görüntüleme veya beğenileri için alt / üst limitler yoktur. Aynı videonuz için birden fazla satın alım yaparak zaman içerisinde popülerlik kazanmasını sağlayabileceğiniz gibi, zamana ayırmak yerine tek seferde Instagram TV görüntüleme satın alarak hızlı bir şekilde büyümeyi başlatabilirsiniz. Sonuç itibariyle, Instagram TV videonuzu izleyecek kişiler gerçek kişiler olacağından dolayı her iki durum da sizin için faydalı olacaktır. Fakat tereddütte kaldıysanız çok satan paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Bu sizin için fikir verebilir.

 IGTV siparişimi teslim edebilmek için neye ihtiyaç duyuyorsunuz?
Satın aldığınız Instagram TV görüntülemelerini profilinize gönderebilmek için basit bir linke ihtiyaç duyarız. (Bkz. https://www.instagram.com/tv/Bo0NfGyH7eN/ ) Şifrenize veya profilinize erişmeye ihtiyaç duymadan sadece bu link ile Instagram TV görüntüleme veya Instagram TV beğenilerini gönderebiliriz. Instagram TV görüntüleme satın al işleminizi gerçekleştirirken görüntülemelerin iletilmesini istediğiniz linki gönderebileceksiniz. Yine de ne yapacağınızdan emin değilseniz, lütfen müşteri hizmetleri yetkilimizle iletişime geçiniz.

 Instagram TV görüntülemeleri güvenli mi?
Takipcisepetim bütün hizmetlerinde olduğu gibi İnstagram TV görüntüleme satın al işlemleriniz için de müşteri faydasını ön planda tutar. Size fayda sağlamayacak hiçbir hizmeti sağlamamak konusunda büyük bir gayret içindeyiz. Sonuç olarak IGTV hizmetimiz tamamen güvenlidir ve gerçek etkileşimlerle size teslim edilir. Sahte ya da bilgisayar programlarıyla üretilen görüntülemeler değildir. Güvenle kullanabilirsiniz.