Twitter’da Takipçi Arttırma

Twitter’da takipçi arttırma son günlerde fazlasıyla ilgi çeken konulardan biridir. Sosyal medyanın popüler araçlarından biri olan Twitter, gün geçtikçe daha fazla önemli hale geliyor. Son dönemlerde ağırlıklı haber paylaşımı için kullanılmaya başlansa da firmalar açısından halen önemi oldukça yüksektir. Her sosyal medya aracında olduğu gibi Twitter’da takipçi arttırma da dijital dünyadaki başarı için oldukça önemlidir. Çünkü dijital başarı, takipçi sayısı ve alınan beğeniler veya etkileşimlerle doğrudan bağlantılıdır.

Twitter’da Takipçi Arttırma İçin Neler Yapılabilir?

Twitter başarısını sağlamak uzun bir süreçtir. Hedef kitle ile etkileşim sağlayacak paylaşımlar yapılmalı ve bunlarda dikkat çekici hastagler ile desteklenmelidir. Renginden, görseline, tasarımına kadar profil önemsenmeli ve kişisel olsun kurumsal olsun stratejik twitler, kaliteli görsellerle bir bütün halinde atılmalıdır. Twitter’da takipçi arttırma için düzenli, etkileşimli paylaşımlar yapmak ve geri bildirimleri önemsemek gerekir.

8 Adımda Nasıl Twitter Takipçisi Arttırabilirsiniz.

Bu hızlı kılavuzda, nasıl daha fazla Twitter takipçisi kazanabileceğimizi tam olarak inceleyeceğiz.

İşte en iyi 8 ipucumuz:

  1. Sık sık tweet gönderin
  2. Gönderi sürenizi optimize edin
  3. Görsel içerik yayınlayın
  4. Hashtag’leri kullanın
  5. Yanıtlar, retweetler ve etiketlerle etkileşim kurun
  6. Twitter dışındaki ağınızı takipçiler arasına çekin
  7. Twitter profilinizi tüm hesap ve sitelerinizde görünüz kılın

 

Twitterda Etkileşim ve Takipçi Artırma Yöntemleri

 

Twitter sayfanızda daha fazla etkileşim sağlamak ister misiniz? Kim istemez ki dediğinizi duyar gibiyim. :) İşte Twitter etkileşiminizi arttırmak için size çok iyi fikirler verebilecek 14 Twitter istatistiği (twitter etkileşim hilesi değil ama...


Etiketler : Sosyal Medya Pazarlama SüreciTwitter İstatistikleriTwitter'da Fazla BeğeniTwitter'da Retweet ArttırmaTwitter'da Takipçi ArttırmaTwitterda Fazla TakipçiTwitterda RT Nedir? Nasıl Retweet Yapılır?


Twitter’da Takipçi Kaybetme Nedenleri

 

Sosyal medyanın en hareketli sitelerinden biri Twitter. 140 karakter sınırında, gündeme dair kişilerin düşüncelerini paylaştığı Twitter ‘da yüksek takipçi sayılarına ulaşmak için çeşitli uğraşlar verilir. Fakat Twitter ‘da takipçi kazanmak kadar, mevcut takipçi kitlesinin...


Etiketler : Twitter Takipçi KaybetmemeTwitter Takipçi KaybıTwitter'da Takipçi ArttırmaTwitterda Fazla Takipçi