Tiktok Takipçi Arttırma Yöntemleri [Kasma] [10 Adım]

Tiktok takipçi arttırma ile ilgili bir sürü soru alıyorum. Tiktok takipçi arttırmanın hilesi var mı? Tiktok gerçekten Dünyada ve Türkiyede her geçen gün büyüyen ve gelişen güçlü bir sosyal medya platformudur. Hile konusuna açıklık getirelim. Öncelikle hile ile yapılan her işte sistem açığını kapatacak ve kazandığınız takipçiler elinizden uçup gidecektir. Ayrıca hesabınız büyük bir tehlikeye girecektir. Bu tüm platformlarda geçerlidir. Tiktok her geçen gün sistemini geliştirmektedir. Tiktok takipçi kazanma için bu adımları uygulayın.

 

Tiktokta 10 adımda hızlı bir takipçi sayısına ulaşma yöntemi tabii ki vardır. Öncelikle olarak Profil adınızı ve resminizi ayarladıysanız başlayalım mı?

Tiktok 10 adımla Takipçi Kazanma Yöntemleri

1- Takipçi için takip etmek çok önemlidir.

Takip etmekten korkmamalısınız. Sosyal medyanın gizli kuralı takibe takip kuralıdır. Siz takip ettiğinizde karşı tarafta sizi takip eder. Takip etmek ufkunuzu da açacak ve takip ettiğiniz kişilerin yeni fikirlerini görmüş olacaksınız. Takip etmek asla sayfanızın kalitesini düşürmez.

2- Diğer sosyal medya araçlarını kullanabilirsiniz.

Eğer instagramda ve facebookta takipçiniz varsa profilinizi buralarda paylaşabilirsiniz. Facebook gruplarda (eğlence videoları paylaşan) Sizin yaptığınız videoları paylaşabilirsiniz. Kısaca sosyal medyaları birbirine bağlamanız önemlidir.

3- Kendi tarzınızı yaratın. Orjinal Olun.

Aynı tarz videolar ve aynı espriler tiktokta çok yapılır. Ama bir kaç trendden sonra insanlar bunlardan sıkılabilir. Ama tamamen farklı bir tarz ile onların karşısına çıkarsanız işte bu sizi viral yapar. Herkes sizi izlemek ve takip etmek ister. Tabii bir tarz oluşturmak öyle kolay değildir Onun için bolca ünlü tiktokçuları izleyip onlardan fikir alabilirsiniz.

4- Trendler ve Hashtagler 

Evet tarz oluştursanız bile tiktok trendlerini takip etmelisiniz. Bu trendlerde video ve popüler hashtagleri kullanarak keşfete düşebilirsiniz. Kısaca trendler gerçekten tiktok’un anahtarı gibidir. Keşfet bölümünden trendleri ve hashtagleri öğrenebilirsiniz.

5- Bilgisayar desteği alabilirsiniz. 

Tiktok için video yaparken bilgisayardaki video editörlerini kullanabilirsiniz. Sony Vegas ve Adobe Premiere gibi. Bunun yanı sıra google’da bir araştırma ile android ve apple için video düzenleme programları bulabilirsiniz.

6- Tiktok kullanırken profesyonelleşin.

Video nasıl çekilir? Video kurgulama nedir? Google’da bu konuda pek çok fikir bulabilirsiniz. Kesinlikle amatör videolardan bir adım öne geçmeniz takipçi kazanmanızı sağlayacaktır. Kurgu bu işte çok önemlidir.

7- Sizin İçin Bölümü Çok Önemli

Size özel tiktok önerileri size çok fikir verecektir. Tiktok müzik üzerine oluşturulmuş bir platformdur. Kısaca son şarkıları kullanmak çok önemlidir. Bolca yeni şarkılarla videolar yapabilirseniz başarılı olursunuz. Unutmayın tiktok eğlence için var. Eğlenin ve eğlendirin. Amaç bu…

8- Düet Yapın. 

9- Telefonunuza bir tripod alın. 

Telefonunuzu sürekli birileri tutamaz ve zaten yeterince iyi bir iş çıkaramayabilirler. Bir tripod daha kaliteli videolar çekmenize yardım edebilir.

10- Ortak Bulun ve Başkaları ile işbirliği yapın.

Bu yolda yalnız yürümek zorunda değilsiniz. Sizinle benzer içerik ve takipçi sayısı olan kişilerle profil ve tanıtım paylaşımı yapabilirsiniz. Bu sayede daha hızlı büyürsünüz.

Tiktokta uzun süredir çabalıyor ve başaramıyorsanız belki de o platform size göre değildir. Takipçi kazanmanın hileli bir yolu yoktur. Hile ile yapılan her şey bir süre sonra yok olur. Kısaca tiktok tamamen kişisel yetenek platformudur diyebiliriz. Tiktok’un ruhunu anlamadıysanız başarılı olamazsınız

KISA YOLDAN TİKTOK TAKİPÇİ,BEĞENİ,İZLENME SATIN ALMAK ICİN TIKLAYINIZ.

 

Hızlı Menü

Hızlı Menü