Instagram Hediye Kutusu - Instagram Hediye Mesajı Nedir?

Instagram Hediye Kutusu


Instagram Hediye Kutusu

Instagram’ın son güncellemesi ise kullanıcılarına sunduğu Instagram Hediye Kutusu özelliği ile instagram üzerinden mesajlaştığınız kişilere Instagram Hediye Kutusu gönderebilir, o kişilere sürprizler yapabilirsiniz. Instagram Hediye Kutusu özelliği, instagram kullanıcılarına 4 farklı ikon gönderme özelliği sunmuştur. Hediye kutusu içerisinde gönderilen mesajların, ilk bakıldığında içeriği görülmemektedir. Gönderilen kişi tarafından hediye kutusunun üzerine basılarak açıldığı takdirde hediye kutusunun içerisinde göndericinin mesajı kutunun içeresinde efektli bir şekilde belirecektir. Ön bilgilendirme yaptıktan sonra haydi hep birlikte Instagram Hediye Mesajı Nedir inceleyelim.

Instagram Hediye Mesajı Nedir?

Instagram Hediye Mesajı Nedir? konusunu incelediğimizde; Instagram uygulaması üzerinden DM ile kapalı bir hediye kutusu içerisinde mesaj gönderme özelliği olduğunu görmekteyiz. Dm gönderilen kişi, hediye mesajına dokunduğunda hediye kutusu içerisinden gönderilen ilgili mesaj çıkacaktır. Sizlerde Instagram Takipçi Satın Al hizmetini kullanarak, artan takipçi kitlenize DM üzerinden hediye kutusu içerisinde mesaj gönderebilir, eğlenceli vakitler geçirebiliriz. Kısaca Instagram Hediye Mesajı Nedir? sorusuna yanıt olarak, instagram kullanıcılarının birbiri ile iletişimleri sırasında daha eğlenceli ve hoş vakit geçirmeleri için geliştirilmiş olan farklı mesaj gönderme stilleridir. Böylelikle Instagram Hediye Mesajı Nedir? sorusunu cevap bulmuş olmaktayız. Şunu da belirtmek isteriz ki Instagram İzlenme Satın Al hizmetlerini kullandığımızda Instagram profilinizde paylaştığınız videolar trend videolar haline gelmesi üzerine diğer kullanıcıların size hediye mesajı gönderme ihtimali de artacaktır.

Hediye Mesajı Instagram Nasıl Kullanılır?

Instagram’ın yeni geliştirmiş olduğu hediye mesajı ile instagramda takipleştiğiniz arkadaşlarınıza, ailenize, eşinize ya da sevgilinize hediye kutusu içerisinde mesajlar gönderebiliriz. Ancak Hediye Mesajı Instagram Nasıl Kullanılır? diye bir çok soru almaktayız. Çünkü; DM üzerinden normal şekilde gönderilmiş olan bir mesaj ile hediye kutusu içerisinde gönderilen bir mesaj aynı anlamı içermeyebilir, bu yüzden bir çok kullanıcı hediye mesajı kullanmayı istemektedir. Hediye kutusu;  içerisinde gönderilen mesajı daha da anlamlı kılmaktadır. Her ne kadar kullanıcılar hediye kutusu özelliğini kullanmak isteseler de bu özelliğin nasıl kullanıldığını bilmediğinden kullanamamaktadır. Bunun için sizlere Hediye Mesajı Instagram Nasıl Kullanılır? anlatmak istiyoruz. Hediye Mesajı Instagram Nasıl Kullanılır? sorusunun yanıtını öğrendikten sonra hediye mesajı özelliği instagramda kullanmakta olduğunuz sık özellikler arasında yer alacaktır. Bunun yanında fenomen bir hesaba sahip olmak istiyorsanız Instagram Yorum Satın Al hizmeti ile hesabınızın etkileşimini artırabilir, daha çok kullanıcıya hediye kutusu içeresinde mesaj gönderebilir ya da alabilirsiniz.

Instagram Hediye Kutusu


Instagram hediye Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır?

Instagram hediye mesajını yukarıda açıkladıktan sonra aklınıza Instagram hediye Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır? sorusu gelmiş olabilir. Instagram hediye Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır? sorusunun yanıtı oldukça basittir.

-En son sürüm ile güncellemiş olduğunuz Instagram uygulaması üzerinden Dm bölümünü giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından takipçi listenizden hediye mesajı göndereceğiniz kişiyi seçmelisiniz.

-Hediye mesajı göndereceğiniz kişiyi seçtikten sonra hediye kutusu içerisinde göndermek istediğiniz mesajı yazın ve sol tarafta bulunan arama baloncuğuna tıklayınız.

-Arama baloncuğuna tıklamanız üzerine açılan pencereyi yana kaydırın ve ortaya çıkan hediye kutusunu seçin ve hediye kutusunun gönderimini gerçekleştirin.

Yukarıda anlatıldığı üzere belirtilen adımları tamamladığınız takdirde hediye mesajını göndermiş oluyoruz. Sizlere sunulan Instagram Türk Takipçi Satın Al hizmetini kullanarak; Türk takipçilerinize Türkçe içerikler içerir hediye mesajı gönderebilirsiniz.

 

Hızlı Menü

Hızlı Menü