İnstagram Hesap Kapatma Yöntemi 2022

Son zamanlarda sık kapatılan instagram hesaplarının, nasıl kapatıldığını sizlere anlatacağız. Kullanıcılarımıza özel instagram hesap kapatma yöntemi paylaşıyoruz.

Akıllı telefonlar artık bir organımız gibi sürekli bizimle. Telefonun yıllar içerisinde gelişimi hem şaşırtıyor hem korkutuyor. Artık her bireyin elinde akıllı bir mobil cihaz görmek mümkün. Bu her ne kadar sosyal bireyler yaratsa da telefonlar hayatımızın bir parçası. Akıllı mobil cihazların gelişmesi ile birlikte sosyal medya platformlarıda arttı.

İnstagram, yaptığı güncellemeler ile hala sektörün en iyi uygulamaları arasında. Bu bazı kötü niyetli kişilerin işine gelebiliyor. İnstagram hesaplarınızı ne kadar güvenli yaparsanız yapın yinede birileri kapattırabiliyor. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız yapabileceğiniz pek bir şey bulunmayabilir. Bugün öğreneceğiniz instagram hesabı kapatma yöntemi ile sizde bunu yapabilirsiniz.

Çalışan İnstagram Hesap Kapatma Yöntemi

Öncelikle bu yöntem şuan hala çalışıyor bunu söyleyebilirim. Aşağıda yazan adımları sıra sıra gerçekleştirin ve sabırlı olun. Unutmayın en güzel günler genelde çekilen en acılı günlerden sonra gelir. Şimdi işlemlere geçelim sırasıyla.

  1. Bu işlem için elimizde kullanabileceğimiz eski bir hesap gerekiyor. Olmasa da bu işlem çalışır ama 2015 yılı kayıtlı hesap varsa garantidir.

  2. Hesabımızın takipçi sayısı kapatacağımız hesabın takipçisinden yüksek olması iyi olur.

Son olarak kullanabileceğimiz çalışan bir VPN kullanmanız gerekiyor.

Şimdi amacımız kapatacağımız hesaba yapacağımız sahte bildirimler ile hesabın kapanmasını sağlamak. Bunun için her dilde instagrama ihtarda bulunacağız. Peki bunu nasıl yapacağız?

  • VPN programını açıp bağlandığımız ülkeyi değiştiriyoruz. Her ülke için şikayet metnimiz hazır, ülkenizi AlmanyaFransaİngiltere seçebilirsiniz.

  • Daha sonra https://help.instagram.com/contact/383679321740945 tıklayıp bu adrese gidiyoruz.

  • Eğer VPN ülkemiz Almanca ise aşağıda yer alan Almanca şikayet metnini kopyalayıp gönderiyoruz. ( Kurban yazan yere kapattıracağınız hesabın kullanıcı adını yazın. )

Dostlar bu işlemin ardından kapattıracağınız kişinin profiline girin. Attığı gönderileri ya da sabitlediği hikayeleri bulun. Ardından bunları “intihar” seçeneğini seçerek şikayet edin. Bunu arka arkaya yapın. Yapacağımız işlemler bu kadar. Yaklaşık bir hafta sonra İnstagram size mail gönderecek ve %90 hesap kapanacak.

İnstagram Hesap Kapatma Şikayet Bildirimi

Türkçe hali
Merhaba instagram ekibi, @kurban kullanıcısı instagram kurallarını ihlal ediyor!!
Ayrıca bu kişiyi daha güvenli bir ortam olması için İnstagram’a bildiriyorum.
Bu şartın yapılması gerektiğini size bildiriyorum. Yakın gelecekte gerekli olmasını diliyorum. İyi Günler.

Instagram servislerimiz:

Tiktok servislerimiz:

Hızlı Menü

Hızlı Menü