İnstagram Keşfet Taktiği

İnstagram Keşfet Taktiği

Instagram da fenomen olmak isteyen kullanıcılar hesaplarını organik ve hızlı bir biçimde büyütmek için keşfete çıkmaya özen gösterir, keşfete çıkmak için keşfet taktiklerini kullanabilirsiniz.

Instagram Keşfet’e Nasıl Çıkılır?

Instagram kullanıcıları ınstagram’ın en sevilen özelliği olan Keşfet’e nasıl çıkılacağını öğrenmek ister bunun sebebi ise hesaplarını hızlıca büyütmek istemesidir. Keşfet’e düşmek için birden fazla etmen vardır, bunların hepsine dikkat etmek gerekli ve elzemdir böylelikle hızlıca hesabınız hedef kitleniz ile bulaşacak ve sayfanız organik yollar ile büyüyecektir.

İçeriklere Özen Gösterme

Instagram keşfet taktiklerinin başında içeriklere özen gösterme gelmektedir. Hangi kategori hangi türde içerik olursa olsun oluşturacağınız gönderinin ilgi çekici kullanıcıları yorum ve beğeni atmaya teşvik edecek ve en önemlisi kullanıcıların gönderileri birbirleri ile paylaşacak şekilde olması çok önemlidir.

Doğru Etiket Kullanımı

Yine açıklama bölümünde yapılması gereken en önemli konu doğru etiket ya da diğer bir adı ile hastag kullanımıdır, hastagler instagram algoritmasının gönderileri filtrelemek için başvurduğu ilk yerdir, bu sebeple örnek vermek gerekir ise bir köpek ile ilgili bir gönderiniz var ise etiketlerde köpek, köpekler vb. gibi bu içerik ile doğrudan bağlantılı hastagler kullanımı çok önemlidir.

Bunun dışında birçok kullanıcı hesaplarında keşfete düşmek için aşırı etiket kullanmaktadır, bu durum sayfanızı spam içeriğe düşürecek ve keşfete çıkma şansınızı ortadan kaldıracaktır. Yani etiketlerin dengeli ve abartıdan uzak kullanılması çok önemlidir.

Konum Ekleme

Gönderilerinizi öne çıkartmak ve hedef kitlenizi daha iyi filtrelemek için uygulayabileceğiniz bir diğer önemli hususta konum eklemedir, örnek vermek gerekirse Antalya ile ilgili bir paylaşımda konumu Antalya’yı etiketlemeniz sizlere Antalya’daki kullanıcılara daha hızlı ulaştıracak ve etkileşiminizi arttıracak bu da sizleri Instagram’da keşfete çıkartacaktır.

Göründüğü üzere instagram’da kullanıcıların keşfete çıkması için dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır ancak bunların hepsini doğru yapmanız bile keşfete çıkmak için yeterli değildir, algoritma gereği, instagram da keşfete düşmek için etkileşim çok önemlidir, sayfanızdaki takipçiler gönderilerinizi beğenmez, yorum atmaz ise keşfete düşemezsiniz, burada bir tezatlık görebilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse 0 bir hesap açtınız sayfanızı büyütmeniz için keşfete düşmeniz gerekmektedir, ancak keşfete düşmek içinde takipçi ve etkileşime geçmesi gerekmektedir, bu durumu aşmak için web sitemizde bulunan Instagram takipçi satın al servislerinden birisini kullanarak hesabınıza Gerçek Türk Takipçi Satın Alabilirsiniz. Böylelikle paylaşımlarınızda etkileşim oluşacak ve keşfete çıkma şansınız artacaktır.

Bunun dışında ise keşfete düşmenizi garanti haline getirecek etkileşim arttırıcı İnstagram Beğeni Satın Al, Instagram Yorum Satın Al gibi birçok hizmetimiz deneyimleyerek sayfa etkileşiminizi arttırarak hesabınızın keşfete düşme şansını arttır ve organik büyümeyi sağlayabilirsiniz.

Instagram Takipçi Satın Almak Zararlı Mı?

Elbetteki algoritma dışında harici yollar ile yaptığınız bu işlemin çeşitli zararları bulanabilir, ancak bu işlemi doğru ellerde yapmanız durumunda bu zararların hiçbirisi ile karşılaşmazsınız.

Öncelikle takipçi satın alırken aldığınız takipçinin gerçek takipçi mi yoksa bot takipçimi olduğu çok önemlidir, bot takipçiler gönderileriniz ile etkileşime geçmeyecekleri için hesabınıza doğrudan zarar verir, ancak satın aldığınız takipçi gerçek takipçiler ise hesabınızda bir etkileşim oluşturacağından hesabınıza fayda sağlar.

Bir diğer önemli husus ise takipçi satın alırken bu işlemi şifrenizi paylaşmadan yapmanızdır, çeşitli platformlar takipçi satış işlemi için sizlerden hesap şifrenizi isterler bu tarz platformlar dolandırıcı olup esas amaçları hesabınızı çalmaktır.

Bu tarz siteler yerine web sitemiz gibi şifresiz takipçi satın alabileceğiniz siteleri tercih etmeniz gerekmektedir.

 

Hızlı Menü

Hızlı Menü