Instagram Takipçi Kasma - Ücretsiz Şifresiz Takipçi Kasma

Instagram Takipçi Kasma

Instagram’ı rutin kullanımının dışında birçok kullanıcı fenomen olmak, işletmesini tanıtmak ya da satışlarını arttırmak amacı ile kullanmaktadır. Ancak instagram da takipçi sayısı bu amaçların hepsi için çok büyük önem teşkil etmektedir.

Yeni bir hesap açtığınızda bunu büyütmek oldukça zordur. Ancak yine de izleyebileceğiniz belirli yollar mevcuttur.

Bunlardan en bilinenleri;

 • Takibe Takip İle Sayfa Kasma

 • Hastag Yöntemi İle Sayfa Kasma

 • Fake Hesap İle Sayfa Kasma

Takibe Takip İle Sayfa Kasma

Takibe takip yönetimi bilinen en eski ve en hızlı yöntemlerden birisidir, bu yöntem de yeni açılan bir hesap ile benzer sayfalarda gönderilere etkileşimde bulunan kullanıcılar takip edilerek sizlerden haberdar olması sağlanır ve geri takip yapmaları beklenir.

Hastag Yöntemi İle Sayfa Kasma

Bu yöntemde ise sayfanızda popüler Hastagler kullanılarak gönderilerinizin kullanıcıların keşfetine düşmesi sağlanır, ancak bu yöntem diğerlerinden biraz daha zordur çünkü bu yöntemde gönderilerin keşfete düşmesi için sadece doğru hastag kullanılması yeterli olmayabilir, zira instagram’ın algoritması gereği gönderilerin keşfete düşmesi için beğeni ve yorum da gerekmektedir, 0 bir hesapta bu yöntemin uygulanması oldukça zordur.

Fake Hesap İle Sayfa Kasma

Özellikle ülkemizde en çok kullanılan ve en etkili takipçi arttırma yöntemidir, bu yöntemde sahte resim ve isimlerden oluşan bir fake bir bayan hesabı açılır, bu hesap ile özellikle erkek kullanıcılara takip isteği atılır ya da sayfaların çeşitli gönderilerine yorum atılır bu sayede hızlıca takipçi sayınızı arttırıp sonrasında hesap adınızı değiştirerek kullanabilirsiniz.

Bunların dışında çeşitli takipçi hileleri ve uygulamaları da bulunmaktadır ancak bunlar oldukça zararlı ve hesabınızın çalınmasına sebep olabilir, instagram’a harici takipçi alımı yaparken algoritmaya takılmamak en önemli husustur.

takipcisepetim.com olarak servislerimizde bulunan Instagram Garantili Takipçi Satın Al Instagram Türk Takipçi Satın Al vb. hizmetlerimiz ile algoritmaya takılmadan hesabınızın takipçi sayısını rahatlıkla arttırabilirsiniz.

Instagram Takipçi Satın Almanın Faydaları

Instagram kullanıcıları için takipçi sayısının arttırılması çok önemlidir, bunun için çeşitli yollar bulunsa da süreci oldukça yavaşlatmaktadır.

Servislerimizde bulunan İnstagram Garantili Takipçi Satın Al hizmetini satın aldıktan sonra gönderileriniz hedef kitleniz ile daha hızlı buluşacak hem geri dönüş oranlarınız hem de gönderilerinize beğeni, yorum ve paylaşım gibi etkileşimler ile sayfanızın organik büyümesine yardımcı olacaktır.

Organik büyüyen sayfanızda etkileşim ve geri dönüş arttığı için sayfa büyümeniz katlanarak büyüyecektir.

Bunların dışında potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşacaksınız.

Yüksek takipçi sayısı ile daha güvenilir sayfa izlenimi oluşturacaksınız.

Mavi Tik yani doğrulanmış profil olma şansınız artacaktır.

Instagram kuralları gereği belirli takipçi sayısından sonra açılan özelliklere sahip olacaksınız. Bunlardan birisi yukarı kaydır özelliğidir özellikle reklam alımı yapan sayfaların en çok tercih edilme nedeni olan yukarı kaydır özelliği için 10.000 Takipçi sayısına ulaşmanız gerekmektedir.

Instagram 10000 Takipçi Ne İşe Yarar?

Instagram 10000 takipçinin en büyük önemi hesabınızda yukarı kaydır özelliğinin açılması, yorumlarda ön planda görünüm gibi ek özellikleri bulunmasıdır. Özellikle reklam verenler reklam verecekleri sayfaları tercih ederken yukarı kaydır özelliği açık hesapları tercih etmektedir, bunun sebebi ise kendi sayfaları veya sitelerine doğrudan ve kolaylıkla yönlendirme sağlamasıdır.

Mavi Tik Nasıl Alınır? Başvuru Adımları Nelerdir?

 • Profilinizde sağ üst kısımda yer alan “3 çizgi” simgesine tıklayın.

 • Açılan pencerede “Ayarlar” bağlantısına tıklayınız.

 • Sizi karşılayan bölümde “Ayarlar” bağlantısından “Hesap” butonuna tıklayınız.

 • Gelen ekranı aşağıya doğru indirip en aşağılarda bulunan “Doğrulama İste” seçeneğini bulun tıklayın.

Instagram Mavi Tik kaç günde sonuçlanır?

Instagram bu konuda kendince farklı kriterler bulunmaktadır bu kriterler herkesçe farklı yöntemler ile tanıtılmaktadır, tüm bu kriterleri karşıladıktan sonra mavi tik başvurunuzun sonuçlanması yaklaşık 30 gün sürecektir.

Mavi Tikli yani doğrulanmış bir hesaba sahip olmak için kaliteli ve yüksek takipçili bir sayfaya sahip olmanız gerekmektedir, ancak bu yine de tek başında yeterli değildir. Hesabın ünlü bir kişi, tanınmış bir işletme gibi kriterleri de karşılıyor olması gerekmektedir.

takipcisepetim.com olarak sizlere mavi tik yolunda Instagram Türk takipçi satın al, Instagram Beğeni Satın Al, Instagram Yorum Satın Al, Instagram Hikaye İzlenmesi Satın Al gibi kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Takipcisepetim.com’dan nasıl paket satın alabilirim ?

 • Kendinize en uygun hizmet paketini tercih edip

 • İhtiyaç ve bütçenize en uygun paketi beğendikten sonra ilgili sayfada bulunan satın al butonuna tıklayınız.

 • Hiçbir şifrenizi bizlerle paylaşmadan, sadece kullanıcı adınızı giriniz.

 • Güvenli ödeme yöntemleri ile satın alımınızı tamamlayınız.

Ödeme yaptıktan sonra siparişiniz onay sürecini geçirecek ve satın alınan hizmet çalışmaya başlayacaktır, takipçileriniz ya da beğeni, yorum gibi satın aldığınız hizmet Instagram algoritmasına takılmadan ve sayfanıza zarar vermeden hesabınıza gelmeye başlayacaktır.

 

 

Hızlı Menü

Hızlı Menü