Kwai Keşfete Nasıl Çıkılır

Kwai Keşfete Nasıl Çıkılır?

Son zamanların en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından olan Kwai, şimdilerde global anlamda kazandığı başarıyı Türkiye’de de ele almıştır. Ülkemizdeki milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Kwai oluşumdan haberdar olarak platformu tercih etmeye başlamıştır. Bu noktada platformun para kazandırması da Kwai takipçi satın al araştırması yapan çoğu kullanıcıyı Kwai kitlesini arttırmaya yöneltmiştir.

Kwai platformundan para kazanmak isteyen birçok kişi, keşfete çıkarak izlenme sayısını arttırmaya ve kazandığı parayı katlamaya çalışmaktadır. Bu noktada Kwai ve Kwai takipçi satın al hizmetleri yeterli olsa da yüksek izlenme başına alınan para da fazla olmaktadır. Biz de sizler için Kwai üzerinde kitlenizi arttırabileceğiniz ve keşfette üst noktalarda yer alabileceğiniz taktikleri paylaştı.

Hastag Kullanımı Kwai’de Keşfete Çıkmak İçin Çok Önemlidir!

Kwai platformunda keşfet noktasında çıkabilmek için kullanılacak en önemli taktiklerden biri, hashtag kullanımıdır. Paylaşılan videoların açıklama kısımlarının son bölümde yer alan hastagler, kişilerin keşfette yer alabilme şanslarını arttırmaktadır. Bu noktada trend olan hashtaglerin tercih edilmesi oldukça önemlidir.

Kwai kullanıcılarının trend olan hashtagleri takip ettikleri dikkate alındığında sizlerin popüler etiketler üzerinden görünme şansınız da fazla olacaktır. Bu noktada kullanıcıların trend olan hashtaglere baktıkları biliniyorken içeriğinizle alakalı etiketlerin kullanılması gerektiği de unutulmamalıdır. Ayrıca algoritmaya göre hashtag kullanmak ve etiket kullanımında abartıya kaçmadan sadece 4 ila 6 aralığında etiket kullanmak da çok önemlidir.

Kwai’de Keşfete Çıkabilmek İçin Takipçi Sayınızı Arttırmanız Gerekiyor!

Kwai platformunda keşfet bölümünde yer alabilmek için etiket kullanımının yanı sıra takipçi sayısı da oldukça önem taşımaktadır. Bu noktada keşfette yer alabilmek için algoritmaya göre belirli bir takipçi sayısına ve beğeni potansiyeline ulaşmanız şarttır.

Son yapılan güncellemelerle Kwai platformunda düşük takipçili hesapların ve beğeni kısmında sorun yaşayan kişilerin keşfete çıkma konusunda problem yaşadıkları bilinmektedir. Bu nedenle takipçi sayınız arttırmak, Kwai üzerinden kazandığınız paranın da bir anda yükselmesi demektedir. Organik olarak arttırılan takipçi sayısının yanı sıra Kwai ve Kwai takipçi satın al gibi hizmetlerden yararlanarak çektiğiniz videoların sıra sürede keşfete çıkmalarını sağlayabilirsiniz.

Video Uzunluğu ve Açıklama Bölümü Keşfete Çıkmada Önemli Bir Rol Oynamaktadır!

Kwai keşfete düşme konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta, videoların uzunlukları ve paylaşımlar için yapılan açıklamalardır. Kwai algoritmasına göre keşfete düşebilmek için paylaştığını videoların 7 ila 17 saniye aralığında olması gerekmektedir. Ayrıca bu süre zarfında kitlenize hitap edecek paylaşımlar yapmanız da keşfete çıkma olasılığınızı arttıracaktır.

Bunun yanı sıra ilgili kurallara göre oluşturulan videolar için açıklama kısmını boş bırakmamak da önem arz etmektedir. Bu noktada videolarınızı oldukça eğlenceli hale getirecek emoji, hashtag ve başlıklar kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca içeriğinizin ne ile ilgili olduğunu sade şekilde anlatmak ve ilgi çekici bir metin yazmak da keşfete düşme olacağınızı arttıracaktır.

Takipçilerinizin Yorum Yapması Keşfete Düşme Olasılığınızı Arttıracaktır!

Her sosyal medya platformunda olduğu gibi Kwai platformunda da takipçilerle etkileşime girmek oldukça önemlidir. Bu noktada keşfete çıkmak isteyen kişilerin beğeni sayılarına dikkat ettikleri gibi kitlelerine yorum yaptırmaları da şarttır.

Bu durum, yapılan açıklamalar ve hashtag taktileriyle aslında çok daha basit bir hal alabilmektedir. Örneğin videonuzun açıklama kısmında takipçilerinize soru sorarak veya başlarından geçen aynı olayı anlatmalarını isteyerek içeriklerinize yorum kazandırabilir ve profilinizi keşfete çıkartabilirsiniz.

Kwai’de Keşfete Çıkabilmek İçin Paylaşım Saatinin Doğru Ayarlanması Gerekmektedir!

Kwai platformunda son zamanlarda ortaya çıkan en önemli taktiklerden biri de paylaşım saatine dikkat edilmesi gerektiğidir. Birçok kullanıcı, paylaşım saatini yanlış ayarladığı için keşfete çıkma şansını direkt olarak kaybetmektedir. Çünkü paylaşımların ilk 1 saat içerisinde çok fazla etkileşim alması, profilinizin keşfete düşme olasılığını da arttırmaktadır.

Bu noktada yapılması gereken ilk adım, kitlenizin hangi saatler aralığında aktif olduğunu belirlemek olacaktır. Eğer takipçilerinizin yorum ve beğeni yapabilecekleri saatleri belirleyebilirseniz fazla etkileşim aldığınız için direkt olarak keşfete düşeceksiniz. Ayrıca rakip analizi yaparak da hangi saat dilimlerinde paylaşım yapmanız gerektiğini kolayca belirleyebilirsiniz.

Hızlı Menü

Hızlı Menü