Mağazanızda Ürünler veya Koleksiyonlar Ekleme ve Gizleme

Gönderilerinizde ve hikayelerinizde tek ürünleri ve ürün koleksiyonları etiketlediğinizde, bu ürünler mağazanızda da görünür. Alışverişi Instagram'da Tamamlama özelliğini kullanan işletmeler, zaten mağazalarında olan ürünleri ve koleksiyonları gizleyebilir veya gönderilerde etiketlemeden ürünler ve koleksiyonlar ekleyebilir.

Mağazanıza bir koleksiyon eklediğinizde, bu koleksiyon Instagram mağazanızın başında gösterilir. Koleksiyonunuz, bağlıysa Facebook Mağazanızda da yayınlanır.

Mağazanızda ürünler ve koleksiyonlar eklemek ya da gizlemek için:

  1. Profilinize gidin.
  2.  simgesine dokunun
  3. Mağazayı Düzenle'ye dokunun.
  4. Bir ürün veya koleksiyon eklemek için + Ekle'ye dokunun veya gizlemek istediğiniz ürün ya da koleksiyon için arama yapın.
  5. Ürünleri eklemeyi veya gizlemeyi bitirdiğinizde Bitti'ye dokunun.

Bir koleksiyonu gizlediğinizde, mağazanızdaki müşteriler bu koleksiyondaki ürünleri görünmeye devam eder. Mağazanızdan gizlediğiniz bir ürün, ürün koleksiyonlarınızdan da gizlenir. Bir koleksiyonu Instagram'da gizlediğinizde bu koleksiyon Facebook'ta da gizlenir. İnsanlar ürününüzü alışveriş çantalarında, Direct mesajlarında, yakınlarda görüntüledikleri ürünler arasında ve sipariş geçmişlerinde bulmaya devam eder. Ürünleri ve koleksiyonları istediğiniz zaman mağazanıza geri ekleyebilirsiniz.

Hızlı Menü

Hızlı Menü