oto begeni satin al

Instagram Beğeni Satın Alma


Instagram günümüzün bir çok sosyal platformları arasın da en popüleri diyebiliriz. geçmişten bugüne baktıgımız da Facebook gibi bir medya aracından çok daha sonra çıkmış olmasına rağmen bir çok fenomen kitleye sahip hesaplar görebilirsiniz. Bura da önemli olan en kilit nokta ise kullanıcıların doğru orantıda Instagram Aylık Beğeni işlemini yapıyor olmasıdır. Sizler de bu şekilde bir hizmet alarak profil sayfanızı fenomen sayfalar arasına sokabilirsiniz. Sizler için vermiş olduğumuz beğeni hizmeti sadece Takipçi odaklı olmayıp Kullanıcılarınızın Sizden beklentileri doğrultusun da Sizlere en odak kitleyi oluşturmayı da hedefliyoruz. Zamana yayılmış olan çalışmamız ve dilerseniz içerik hizmetimizden yararlanmak için detaylı bilgi alabilirsiniz.Instagram Beğeni Satın Alma Yöntemleri ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beğeni Satın Almak ve daha sonrasın da yapılacak olan işlemlerde dikkat etmemiz gereken kurallar vardır. Bunları uyguladıgımız da ve doğru zaman da yaptıgımız da tüm işlemler istediğimiz biçim de ilerleyebilir. Ancak bu doğrultu ile hareket edilmediği takdirde yapılan hiç bir işlem etki göstermeyebilir. Yapmamız gerekenleri bir üst satırda zaten Sizlere detaylıca makale halinde sunduk. Diğer dikkat etmeniz gereken en önemli satın alma işlemi ise Rakip analizidir. Kendi kişisel ya da Ticari sayfalarınızın çalışmalarını sürdürdüğünüz süre boyunca doğru rakip analizi yaparak Sizlerden üstün olan bir çok rakiplerinizi de geçebilirsiniz.

En Uygun ve Doğru Kullanıcılar ile Instagram Beğeni Fiyat ve Özellikleri

Başlamak için size en uygun paketi şimdi seçin. Kısa süreliğine geçerli indirimli fiyatlardan faydalanın. Instagram hayran beğenileriniz sadece birkaç tık uzaklıkta! Instagram da yaptığınız paylaşımlara otomatik olarak beğeni gitmesi hizmetine instagram otomatik beğeni diyoruz. Instagram aylık beğeni satın aldıktan sonra Paylaşım yaptığınızda organikmiş gibi gelcektir ve asla kimse anlamayacaktır hiç bir müdahaleye gerek yoktur. Sadece hesabınızın gizli durumda olmaması yeterlidir beğeniler geldikten sonra tekrar hesabınızı gizliye alabilirsiniz.Oto Beğeni nedir?
• Otomatik Beğeni hizmeti; ay boyunca paylaşacağınız tüm paylaşımlarınıza (fotoğraf/ resim, videotape, albüm) sistem tarafından7/24 beğeni gönderilmesidir.
• Beğeniler satın alım yapıldıktan sonra yapılacak paylaşımlar için geçerli, satın alımdan önceki fotoğraflar için geçerli değildir.

Oto beğeni nasıl çalışır?
• Paketi satın alırken bize kullanıcı adınızı yazıyorsunuz, kullanıcı adınızı sisteme tanımlıyoruz, ve sistem her an sizin hesabınızı kontrol edip yeni paylaşım yapılıp yapılmadığını kontrol ediyor, yeni paylaşım yapıldığı an sistem o paylaşımınıza satın aldığınız kadar beğeniyi gönderiyor.

Peki beğeniler hemen mi geliyor zamanlama yapılabilir mi?
• Siz ne derseniz o olur, hemen, hızlı gelsin derseniz, satın aldığınız Beğeni paylaşım yapıldıktan hemen sonra en geç 10 dakika içinde gelir.
• Yavaş yavaş ve parça parça gelsin derseniz, aldığınız beğeniyi 10 ar, 20 şer dakika aralıklara bölerek saatler içinde yavaş yavaş organik bir beğeni gibi de gönderebiliriz.

Bu Beğenenler kim, beni kim beğenecek?
. • Bu Paket dahilindeki kullanıcılarımız gerçek, yabancı hesaplardır, Türk ve gerçek beğeni istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçip beğeniyi Türk isteyin.

Beğeniler düşer mi?
• Hayır Beğeniler, düşüş yaşamazlar.
Oto beğeni ne işe yarar?
Oto beğeni sayesinde;
• Etiketlerde üst sıralara daha hızlı çıkarsınız,
. • Beğeniler gerçek hesaplar tarafından geldiği için daha fazla kitleye hitap edebilirsiniz,
.• Keşfet kısmında çıkmanız daha kolay olur ve takipçileriniz sayfanızı daha kolay bulabilirler,
. • Takipçileriniz çoksa takipçi beğeni oranını yakalarsınız ve orjinal bir gösterim olur.
• Beğenilerin fazla olması satış sayfanızı daha orjinal ve marka olarak gösterecek.
• Sayfanızın paylaşımları takipçilerinizin Ansayfasına ve takipçilerinizin, takipçilerinin keşfetlerinde dahi gözükecek.

Ödemeyi nasıl yapacağım?
• Paketi Kredi, Banka ya da İninal gibi Ön ödemeli kartlar ile yapabilirsiniz.
• Paketi Havale, Eft yoluyla ya da hesaplarımızın bulunduğu bankaların ATM'lerinden kartlı ya da kartsız yapabilirsiniz.

Hesap güvenliği
• Kesinlikle şifre istemiyoruz.
• Bu hizmet bünyesinde hesabınız istediğiniz dışında resim beğenisi ya da hesap takibi yapmayacaktır.
Tamamen güvenilir ve temiz bir sistemdir.
• Genel olarak telefon onaylı, correspondence onaylı hesaplara beğeni yüklenmesinde hiç bir sorun bu zamana kadar görülmemiştir.

 

Hızlı Menü

Hızlı Menü