tiktok hediye fiyatları ne kadar

tiktok hediye fiyatları ne kadar

Tiktok Hediye Fiyatları ve Ücretleri

Tiktok hediye uygulaması, son zamanlarda gündeme gelerek kısa süre içerisinde popüler olmayı başardı. Özellikle uygulama üzerinden gelir elde etmek isteyen kişiler için oldukça avantajlı bir özelliktir. Günümüzde sosyal medya hesaplarına olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Çoğu sosyal medya platformunu geride bırakan tiktok ise bu ilginin başını çekmektedir. Tiktokta popüler ve göz önünde olmak hepimizin istediği bir şey olsa da buna ulaşmak için kaliteli siteleri kullanmak gerekiyor. Eğer ki etkileşim ve daha fazla ün istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Tiktok Hediye Nedir ve Ne İşe Yarar?

Tiktok hediye fiyatları diye tabir ettiğimiz hediye canlı yayına gönderilen izlenme ve takipçilerdir. Aslında olay şu şekilde olur; Tiktok uygulaması canlı yayınlara katılan kişi sayısına göre hem hesap sahiplerine hem de izleyicilere hediye puanlar verir. Bu hediye puanları nakite çevirme şansınız da vardır. Durum böyle olunca insanlar, canlı yayınlarına daha çok kişilerin katılmasını ve bu sayede de daha çok para kazanmayı isterler. Eğer ki canlı yayınlarınız daha fazla izlensin ve etkileşim alsın isterseniz bu fiyatı her kullanıcı ve her hesap için uygun paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Böylelikle hem canlı yayın izlenme sayınız artar hem de canlı yayın etkileşiminiz artar. Etkileşiminizin artmasıyla beraber hesabınız gün geçtikçe popülarite ve ün kazanacaktır.

Tiktok hediye isimleri farklılık göstermesiyle beraber fiyatları ise hediyenin ismine ve kalitesine göre farklılık gösteriyor. Sitemizden kullanmak istediğiniz hediyeyi seçip alışverişinizi ona göre tamamlayabilirsiniz. Bu hediye paketlerden faydalandıktan sonra ayrıca tiktok üzerinde kullanabileceğiniz tiktok hediye jetonları da paketlere bağlı olarak sayıca değişken bir şekilde sizin olacaktır.

Hediye Paketleri Tiktok Hesabımın Etkileşimini Arttırır Mı?

Tiktok hediye paketleri ve tiktok jetonları hesabınızın etkileşimini arttıracaktır.Canlı yayın izlenme sayınızın ve etkileşiminin artmasıyla beraber hesabınızda da gözle görülür bir değişim olacaktır.Ayrıca hediye paketlerini ve jetonlarını dilerseniz bir sevdiğinize de yollayabilirsiniz.Farklı farklı kullanma seçenekleriyle ve kullanıcılarımızın bütçesine,hesabına uygun olarak tasarlanan bu paketler sizler için kaçınılmaz bir fırsattır ve tiktok hesabınızın şöhret kazanması için kapıyı aralar


Satın Aldıktan Sonra Paket Ne Zaman Aktif Olur?

Satın aldıktan sonra paketiniz kısa bir süre içerisinde aktif olur. Hetonlarınızı istediğiniz gibi kullanmakla birlikte canlı yayın açtıkça etkileşimlerin ve izleyenlerin arttığını sizde farkedeceksiniz. Hesabınızın aktifliği ve verimliliği için önemli olan tiktok canlı yayınları, hediye paketlerini satın alarak daha da önemli ve verimli bir konuma geliyor diyebiliriz. Sitemiz üzerinden sizin için uygun olan hediye paketini belirleyip satın aldığınız takdirde hesabınızın canlı yayınlarında gözle görülür bir artış görmeniz kaçınılmazdır. Hesabınıza yatırılan jetonları ise dilerseniz arkadaşınızla dilerseniz kendiniz kullanabilirsiniz. Çok yönden avantajlı olan bu paketleri satın almak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Tiktok Hediye Ücretleri 

Tiktok hediye ücretleri farklı rakam aralıklarına sahiptir. Bu konuda bir genelleme yapmak gerekirse; paylaşım başına 100 ile 1000 aralığında olan kazanma oranı söz konusudur. Yaptığınız canlı yayına en az bin kişi katılması durumunda, hediye kazanma şansını elde etmiş olursunuz. Ayrıca takipçilerin gönderdiği hediyeler üzerinden de para kazanma şansınız vardır. Fakat Tiktok hediyelerini nakite çevirebilmeniz için en az 10 bin elmada sahip olmanız gerekir. Ayrıca ilk etapta gelen hediyeleri de görüntüleme şartı vardır. Çünkü hediyelerin her birinin ücreti farklılık gösterebilir. 

Tiktok Hediye Puanları Ne Kadar? 

Tiktok hediye jetonları ne kadar sorusu son günlerde yüzlerce hatta binlerce kişi tarafından merak edilir. Tiktok üzerinde 1 jetonun 0,7 kuruşa denk geldiğini söylemek mümkündür. Buna göre ise şu şekilde kısa bir listeleme yapmak mümkündür;

70 jeton; 6,69 TL 
500 jeton; 35 TL 
2.000 jeton; 135 TL 
5.000 jeton; 350 TL 
7.000 jeton; 980 TL 

Bu fiyatlar sayesinde hediyelerinizi direkt olarak alabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz kişiye de gönderebilirsiniz. Ancak Tiktok uygulaması bu hediyeler üzerinden %60 oranında vergi almaktadır. 

Tiktokta Hediye Fiyatları Ne Kadar? 

Tiktokta en pahalı hediyeler spor araba, yat, para yağmuru ve unicorn olarak bilinir. Bunun dışında diğer hediye çeşitlerinin de ücretleri değişkenlik gösterir. Tiktok hediye seçeneklerinin bir kısmı için kısaca şöyle bir listeleme yapmak mümkündür;

Gül hediyesi; 1 jeton – 40 kuruş
Nazar boncuğu hediyesi; 5 jeton – 20 kuruş 
Merhaba hediyesi; 10 jeton – 45 kuruş 
Çay hediyesi; 50 jeton – 2 TL 
Asa hediyesi; 150 jeton – 6 TL 
Ödeme Koşulları Neler?

Sitemiz üzerinden dilerseniz kartlı dilerseniz kartsız ödeme yapabilirsiniz. Havale,EFT, Kredi Kartı gibi birçok ödeme çeşidimizin bulunmasıyla beraber hesabınıza ve kendinize uygun fiyatlarla uygun paketlere sahip olabilirsiniz.

Herhangi Bir Sorun veya Görüş Bildirisi

Herhangi bir sorun, öneri ya da görüşünüz olduğu zaman bizlere WhatsApp, Telegram, ya da Numarası gibi çeşitli sosyal medya platformlarından ulaşabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunabilmek için 7/24 online olan bizler, sizlerin görüşlerini ve sorunlarını hızlı bir şekilde çözümlüyoruz. Tiktok hediye paketlerini satın aldıktan sonra yaşayacağınız en ufak bir problem çalışanlarımız ve hizmet verenlerimiz tarafından muhakkak en hızlı şekilde çözümlenecektir.

KATEGORİLERİMİZ

İhtiyacınız olan kategoriyi seçin ve servisleri görüntüleyin.Daha fazla servisleri görmek için sağa kaydırın.

instagram%100 Türk Takipçi Çekilişle Paketleri
İncele
instagramTürk/Yabancı Takipci Paketleri
İncele
instagramTürk Beğeni Satın Alma Paketleri
İncele
instagramUcuz Beğeni Satın Alma Paketleri
İncele
instagramOtomatik Beğeni Paketleri
İncele
instagramVideo Görüntüleme Satın Alma Paketleri
İncele
instagramOtomatik Video Görüntüleme Paketleri
İncele
instagram Canlı Yayın Paketleri
İncele
instagram Keşfete Çıkma Paketleri
İncele
instagramTV Görüntüleme Paketleri
İncele
instagramTV Beğeni Satın Al Paketleri
İncele
instagram Reels İzlenme Satın Al Paketleri
İncele
instagram Reels Beğeni Satın Al Paketleri
İncele
instagram Hikaye İzlenme Satın Al Paketleri
İncele
instagram Butik/İşletme Hesapları Paketleri
İncele
instagramTürk Takipci Paketleri
İncele
instagramOtomatik Video Görüntüleme Paketleri
İncele
instagramTürk Beğeni Paketleri
İncele
instagram Otomatik Video Görüntüleme Paketleri
İncele
instagramsifresiz takipci Paketleri
İncele
instagramHaftalık Oto Beğeni Satın Al Paketleri
İncele
instagram Yabancı Otomatik Beğeni Paketleri
İncele
instagramTürk Kadın Beğeni Satın al Paketleri
İncele
instagramYorum Satın Al Paketleri
İncele
instagram Türk Takipçi Satın al Paketleri
İncele
instagram Gönderi Kaydetme satın al Paketleri
İncele
TikTokBeğeni Paketleri
İncele
TikTok Video İzlenme Paketleri
İncele
TikTok Takipçi Paketleri
İncele
TikTokVideo İzlenme Paketleri
İncele
TikTokCanlı yayın izlenme satin al Paketleri
İncele
TikTokOtomatik Beğeni Paketleri
İncele
TikTokOtomatik İzlenme Paketleri
İncele
TikTokÖzel Kolay Paketleri
İncele
TikTokTürk Gerçek Takipçi Paketleri
İncele
FacebookSayfa Beğenisi Paketleri
İncele
FacebookDurum Beğenisi Paketleri
İncele
FacebookTakipçi Satın Al Paketleri
İncele
FacebookCanlı Yayın İzlenme Satın al Paketleri
İncele
YoutubeAbone Paketleri
İncele
Youtubeİzlenme Paketleri
İncele
YoutubeLike Paketleri
İncele
TwitterTakipçi Paketleri
İncele
TwitterRetweet Paketleri
İncele
TwitterBeğeni Paketleri
İncele
Twitter İzlenme Paketleri
İncele
3 Dakika Önce