Youtube Abone Kasma

Youtube Abone Kasma

Youtube kullanıcılarının en önemli sorunu videoları izlense bile abone sayılarını arttıramamaktır, birçok içerik üreticisi özellikle videolarda kendileri konuşan kişiler videolarında sık sık izleyenlere abone olmasını hatırlatarak abone sayılarını arttırmaktadır, ancak edit video yapan ya da videolarda kendisi konuşmayan kişiler için bu süreç oldukça zorludur. Bu sebep ile birçok Youtube kullanıcısı internetten Youtube Abone Kasma yollarını aramaktadır

Youtube Abone Nasıl Kasılır?

Youtube abonesi hem sadık izleyici kitlesi oluşturmak hem de sponsor firmaların dikkatini çekmek için çok önemlidir, bunun dışında Youtube reklam gelirlerinin açılması için 1000 abone barajı ve 4000 saat izlenme kriterlerini getirmiştir.

Youtube içerik üreticiler 1000 abone ve 4000 saat izlenmeye ulaşmak için çeşitli yollar denemektedir bunlar düzenli video eklemek, videolarda abone olmasını hatırlatmak ya da 4000 saat izlenme için çeşitli hile sitelerine başvurmaktadır.

Elbette her şeyin olduğu gibi Youtube hilesi de bulunmaktadır.

Ancak bu hileler kanalınıza yarardan çok zarar sağlar, şöyle ki bu tarz hileleri yazan kişiler genellikle kötü amaçlı yazılımları bu hilelere entegre ederek hesap şifrenizi ele geçireceği gibi kontrolsüz bir izlenme Youtube tarafından tespit edileceği için kanalınız banlanabilir.

Sosyal Medya Desteği

Her platform rakiplerinin kullanıcısını kendisine çekmek ister sizde bir Youtube çalışanı olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi platformlardan Youtube kanalınıza izleyici çekerseniz Youtube sizi daha çok sevecek ve kanalınızın önerilme olasılığı çok daha yüksek olacaktır.

Peki elinizde takipçisi olan bir sosyal medya hesabı yoksa ne yapmalısınız?

Hazır hesaplar satın alabilirsiniz, takipçi sayısı yüksek ilk maili bulunan içerikleriniz ile ilgili bir hesap satın alabilirsiniz ancak fiyatlar biraz yüksek olacaktır.

Takibe Takip yöntemi ile Instagram hesabı kasabilirsiniz, özellikle Instagram’da çok işe yarayan bu yöntemde hesabınızı yavaş da olsa büyütebilirsiniz.

En basit yöntem ise kendinize bir Instagram hesabı açıp sitemizde bulunan Instagram Gerçek Takipçi Satın Al servisimiz ile İnstagram hesabınızı kasabilirsiniz. Böylelikle elinizde hazır bir kitleli Instagram hesabı oluşacaktır.

Youtube 1000 Abone Satın Al

Bu süreci hızlandırmak isteyen kullanıcılar Youtube 1000 abone ve 4000 saat izlenme için genellikle çeşitli paket satış sitelerinden yararlanır böylelikle ilk videolarını hızlıca yayılacak ve kanal büyümesi organik şekilde gerçekleşmektedir. Peki Youtube 1000 Abone Satın Al ma işlemi nasıl yapılır?

Web sitemiz olan takipcisepetim.com hizmetlerinden birisi olan Youtube 1000 Abone Satın Al hizmeti ile Youtube kriterlerinden olan 1000 aboneye dakikalar içerisinde sahip olabilirsiniz.

Youtube 4000 Saat İzlenme Satın Al

Youtube 4000 Saat İzlenme Satın Al hizmetimiz ile kanalınızı para kazanmaya açmadan önce yapmanız gereken son işlemi de tamamlayabilirsiniz, kaliteli servislerimiz ile Youtube algoritmasına yakalanmadan Youtube 4000 Saat İzlenme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Youtube Bot Atma

Birçok kullanıcı tarafından bot atma olarak bilinen hizmet aslında abone satın alma hizmetidir, fiyatları normal aboneden daha ucuz olan Youtube Bot Atma aslında kalitesiz abone satın almaktır, bu şekilde kanalınıza satın aldığınız Bot aboneler izlenme yorum yapmayacağı için kanalınıza zarar vermektedir, bunun yerine web sitemizde bulunan Youtube Abone Satın Al hizmetleri ile Gerçek Youtube Abonesi Satın Alabilirsiniz.

Youtube Hızlıca Para Kazanma

Her iş kurulumunda belirli bir miktar sermaye harcanması gerekmektedir, Youtube ‘da ise kendi emeğiniz ile de para kazanabilirsiniz ancak bu süre günler süreceği gibi ayları yılları da bulabiliri

Bu süreci hızlandırmak için izlemeniz gereken yollar aşağıdadır.

  1. Youtube, Instagram, Twitter, Facebook Sayfası, Facebook Grubu açın.

  2. Eşinizi dostunuzu bu sayfalara davet ederek takipçi sayınızı çift hanelere taşıyın

  3. Sitemizde bulunan abone, takipçi vs. paketleri ile Sosyal Medya Hesaplarınızı Büyütün

  4. Sitemizde bulunan 4000 Saat İzlenme Satın Al ve Youtube 1000 Abone Satın Al hizmetleri ile Youtube Para Kazanma hizmetinizi açın.

  5. İçerik üretimine başlayın ancak youtube yüklemeyin bilgisayarınızda biriktirin

  6. 10 adet içeriğe ulaşınca 2 günde 1 olacak şekilde kanalınızda videoları paylaşın.

  7. Paylaşılan videoları sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp anlık izlenme yakalayın

  8. Yakaladığınız anlık izlenme ile videonuz başka kullanıcılara önerileceği için büyümeniz organik bir şekilde gerçekleşecektir.

Youtube’da büyümek için bunların dışında en önemli konu özgünlüktür, başka bir kanalın kopyası olan kanalı Youtube öne çıkartmayacağı gibi izleyiciler de tercih etmez, bu sebep ile kanalınızın özgün olması videolarınızın benzersiz olması çok önemlidir.

İstikrar en önemli ikinci konudur eğer ki haftada 1 video atabilecek zamanınız varsa o videoyu her hafta aynı gün ve aynı saate atmanız sadık kitle yaratma konusunda çok önemlidir, izleyicileriniz kanala hangi gün yeni video ekleneceğini bildiği için o günlerde kanalınızı aratıp videonuzu izleyecek bu durum da Youtube’un çok hoşuna gidecektir.

Hızlı Menü

Hızlı Menü