İnstagram Rels Beğeni Hilesi sistemini kullanmak istiyorsanız 179 saniye bekleyiniz. Yorum Yapmayı Unutmayınız.

Instagram Reels Beğeni Hilesi

5 Ekim 2010 tarihinde iOS için ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulmuştur. Instagram, 2011 ocak'ta Tech Crunch tarafından takdir gören “En İyi Mobil Uygulama” kategorisinde ödül kazanarak bir nevi kendini kanıtlamıştır. Aynı zamanlarda Instagram, hashtag yani etiket sistemini duyurmuştur. Bununla Birlikte kullanıcılar sadece arkadaşlarıyla değil aynı etiketi kullanarak paylaşım yapan tüm instagram kullanıcılıyla etkileşime geçebilme imkanı bulmuştur. Instagram kurulduğundan bugüne tam 12 yıl geçmiş durumdadır.

Instagram ve 12 yıl içerisinde kendi uygulamasının görünüşünü ve tasarımını değiştirmiş uygulamalarının özel güncellemeler getirmiştir ve halâ da getirmektedir. Tam olarak yeni gelen özelliklere bakıldığı zaman kişilerin paylaştıkları hikayelerin arşivlenebilmesi gönderilerin arşivlenebilmesi pek çok yarar sağlamaktadır. Bütün kullanıcılarına Instagram aynı zamanda insanların birbirleriyle telefon görüşmesi yapabildikleri görüntülü konuşabildikleri mesajlaşabildikleri çeşitli imkanlar sağlayabilen zamanımızda da çok fazla popüler olan bir uygulama olarak hayatımıza yer almakta.

Pek çok sosyal medya uygulaması gibi Instagram'da da istediğimiz şeyleri paylaşabiliyoruz fotoğraflar yükleyebilir onlara filtre uygulayabiliyor onların beğenilmesi için arkadaşlarımıza sunabiliyoruz . Çeşitli olarak videolarda yükleyebiliyoruz şimdiki videoların adı ise "reels videosu’’ olarak adlandırılıyor. Reels videoları insanların anlık durumlarını paylaştıkları anılarını isterlerse müzik zevklerini , sporları, hayvanlarını, yaşadıkları ortamları, gittikleri tatilleri kısacası her türlü şeyleri paylaştıkları belli bir kural çevresinde yer alan videolardır. Aslında beğeni, yorum ve paylaşım da yapıla bilir bu videolarda Tabii ki videoları paylaşan insanlar için de temel olarak beğeni ve yorum sayıları ön plana çıkmakta .Bazı insanlar ise maalesef ki beğenileri az olduğu için diğer insanların videolarından daha çok ön plana çıkmak için beğeni satın alma yani reels beğeni hilesine başvurmaktalardır.

Çok çeşitli internet siteleri sayesinde gerçekleştiren bu durumlar insanların kimlik bilgilerinin çalınmasına hesaplarının çalınmasına kadar pek çok çeşitli aslında yasal olmayan suçlara gelebilen ve insanları maalesef ki muzdarip duruma düşürebilen olaylar neticesinde gerçekleşebilmektedir. Bu durumlar genellikle bazen SMS bazen para karşılığı bazen ise hesaplarını belli başlı yerlere kayıt ederek kendilerine beğeni hilesi yaptırmaya çalışmaktadırlar. Belli bir süre için aslında bu kuram işe yaramaktadır fakat takipçileri bunların farkına vardıkları zaman bulundukları hesaba güvenleri azalmakta ve hesapları takipten çıkmaktadırlar beğeni hilesi zaman aşımına uğrayabilir beğeniler tekrardan gidebilir. Kişiler bu durumdan muzdarip olabilirler . Bu hilenin anlaşılması üzerine hesaplar kapatılabilir, engellenebilir, takipçi sayıları çok fazla düşebilir ve kişiler maalesef ki bulundukları durumdan çok fazla indirgenebilirler. Bundan kaynaklı olarak insanların aslında bu hileye başvurmamaları gerektiği Instagram tarafından uyarılmaktadır. Instagram önceden kullanıcılara herhangi bir hile durumunda hesaplarının kapatılabileceğine dair bir bildirim göndermekte ve insanların buna karşı duyarlı olmalarını istemektedir.

Bütün Instagram kullanıcılarının herhangi bir şekilde hileye başvurmaması gerektiği pek çok internet platformunda, Instagram'ın kendi uygulamasında ve diğer çok çeşitli sosyal medya uygulamalarında yer almaktadır. Her zaman olduğu gibi ekip olarak bu yazımızda da merak  edilen soruları cevapladık. takipçisepetim ekibi olarak sizlere fayda sağlamak amacını her zaman en üst düzey görev olarak biliyor ve karşılığında aldığımız geri dönüşlerle mutluluğumuza mutluluk katıyoruz. . Birçok site varken neden bizleri tercih etmelisiniz? Sizlere Twitch, Twitter, Instagram, Facebook, YouTube, Spotify, Clubhouse, Telegram, Discord, Periscope, Linkedin, Vimeo, Tumblr, SoundCloud ve Tiktok'ta alanında uzman ekip/kadromuzla tüm sosyal medya kullanıcılarına yardımcı olmak için her zaman olduğu gibi bugün de buradayız. Sitemizde hakkımızda yapılan müşteri yorumlarına ulaşabilir, yorumlarınızı [email protected] mail adresinden bizlere iletebilirsiniz. takipçisepetim ekibi olarak işimizi severek yapıyor, Türkiye'nin en çok tercih edilen ve güvenilen sosyal medya hizmetleri şirketlerinden biri olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. takipçisepetim ekip olarak müşteri odaklı çözümler, güler yüzlü ve kaliteli hizmetlerle her zaman sizlere layık olmaya çalışıyor. Bize olan güveniniz ve bağlılığınız için teşekkür ediyor ve kapımızın siz değerli kullanıcılara her daim açık olduğunu belirtmek istiyoruz. Hakkımızda tüm bilgilere takipçisepetim.com adresinden ulaşabilirsiniz.